Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tažení do Zlína ve dnech 11.-12.7.

13. 7. 2009

Rovnou z tábora jsme vyjeli na pár dní se rekreovat do Břeclavi za příbuzenstvem (Sofi si asi rekreaci nepředstavuje s dětmi 2 a 4 roky, ale přežila to) a přímo odtud jsme v sobotu ráno vyrazili směr Zlín. Celou cestu mi do očí svítilo sluníčko, ale ve Zlíně zataženo, všude bahno a kaluže. Nakonec se ale ukázalo, že někdo zapnul Oskara na maximum, takže naskutečné horko a zataženo, bohužel v neděli už jen to neskutečné horko. Protože jsem nebyla dlouho doma, ani jsem netušila, kdo má pískat. Naštěstí brzo dorazila Edita s Betkou, tak mě informovala - Michael Steiner. "Prý má těsné parkury" - a to doslova. Kategorie L měla co dělat a opravdu bylo poměrně hodně DISKů. A to nemluvím a počtu pastiček na tak malém prostoru. Člověk prostě musel dávat pozor všude

SOBOTA

JUMP - První běh, první DISK. Sofi mi ustřelila na rovince...

ZKOUŠKA MA1 - Protože nás bylo jen 5 a jeden závodník se DISKnul, tak jsme se i se skóre 1 chyba + 1 odmítnutí prodrali na 3.místo

OPEN - Upřímně jsem si myslela, že když Sofi dala houpačku ukázkově v několika předešlých trénincích i závodech a tudíž pochopila, že má počkat a nesmí skákat, tak ji skočila. Tak to teda nee, takže jsem opravoval houpačku - DISK.

 

NEDĚLE

JUMP - 2 chyby + 1 odmítnutí a konečné 14.místo ze 17 závodníků (3 byly DISK)

ZKOUŠKA MA1 - 5-2=3, takže na nás to 3.místo tak trošku zbylo. Co se dá dělat, cenu někdo musel převzít Jinak jsme měly 2 chyby, takže opět bez zkoušky, ale to neva.

OPEN - Sofinka se už za mnou táhla a celý den vzorně prospala v boudičce, asi toho na ni bylo opravdu moc. No tak poběžím co nejrychleji to půjde, stejně se DISKnem tak co. Rozlišovačka áčko-tunel a náběh do slalomu nám dávaly velkou šanci. Ale světe div se - jen jedna chyba (myslím, že netřeba zmiňovat že na áčkové zóně)!!! Postupem času jsem si začala uvědomovat, že se hooooodně týmů DISKá a začala sledovat běhy ostatních s větším zájmem. Možná jsem doufala.... A jak teda? Neuvěřitelné 2.místo!!!! V OPENu!!! První (a doufám že ne poslední) pohárek je doma!!!

Obrazek

 Fotky vítězů

 

Protože se nám dařilo, tak videa nejsou, Znáte to, zákony schválnosti nikdy nespí...

Ještě visím na větvi a Sofinka spinká, takže to bude všechno, to nejdůležitější už víte

Obrazek