Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění s Martinou Konečnou

16. 11. 2008

Takže konečně jsem se dostala k tomu, abych vám mohla vypsat a popsat naše víkendové hopsání, konající se ve dnech 25. a 26.10 tohoto roku 2008 pod vedením Martiny Konečné.

 Počasí se sice moc nevyvedlo, byla docela kosa, ale hlavně že nepršelo! Po rozeskákání a rozběhání už bylo tepleji a odpoledne nás dokonce trochou tepla odbarovalo i sluníčko

Takže jsme celý víkend jen hopkali, hopsali, běhali, ládovali se pizzou a skvěle si užívali super víkendu. Seznámila jsem se tady konečně s Evou a Jondou, proslulou dvojcí agiliťáků, z čehož mám fakt obrovskou radost

Taky jsem se přiučila několika novým fíglům a chytákům a samozřejmě si musím pochválit Martinu, která nám velmi ochotně pomáhala, radila a měla s námi trpělivost. Stavěla sekvence na vysílačky a otočky, to bylo něco pro mě - otočky miluju! Neříkám ovšem, že sem nedělala chyby a všechno nám šlo... Ale já i Sofi (doufám) jsme si to bezvadně užili, hezky potrénovali a už se těším na další akcičku s Martinou.

No, takže vím, že tento příspěvek nic moc, ale nevim co bych vám tak ještě napsala, takže vám musí stačit, že to bylo úplněéé super!

 

 

Náhledy fotografií ze složky trenink