Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny v Hodoníně

13. 7. 2009

V sobotu 4. se na hodonínském cvičáku konaly závody agility O Hodonínskou tlapku. No byla bych blbá, kdybych nejela, ještě když mi na druhý den začínal tábor. No a protože rodiče uznali, že je lepší jet v pátek odpo než v sobotu dopo, jelo se už v pátek. Sraz? Na cvičáku. OK. To jsem ovšem netušila, že to bude předzávodní brigáda, takže se sekala a následovně hrabala tráva na budoucím závodním place, natíraly překážky, natáhla se páska (moje zásluha!)… No mně práce nevadí, pokud se nejedná o úklid pokoje. Aspoň jsem se tak trošku rozcvičila na naše závody. Každopádně večer strávený se skvělou partou lidí, prostě super atmoška, i když jsem se já osobně považovala za „vetřelce“. Ale ne že bych vyměnila naši malou prostějovskou agilitní „rodinku“.

Tak k závodům: Běžely se 2 JUMPY a 1 OPEN, posuzovala paní rozhodčí Podmolová. Nemá cenu se tady rozepisovat, prostě 3 DISKy, klasika. Ale tyhle závody považuji za nejhorší, jaké jsme kdy absolvovaly (samozřejmě z hlediska naší souhry a výkonnosti). VIDEO od Kačky Crashové=) Moooc děkujů (Nebyla jsem po***ná, jen kulhám=)

 

A tábor?

V termínu 5.- 8.7. jsem byla přihlášená na agi tábor s Marťou Konečnou a Martinem Nehybou. Samozřejmě jsem se moc těšila, a to i proto, že jsem měla domluvené ubytování s Kačkou Crashovou a klukama Charliem a Crashem. Čtyřnozí chlupatí si dobře rozumněli, Sofi s Charliem dokonce velmi dobře. A ještě měla být na táboře Evča se Zairou… Když zavřu všechny oči co mám a zapomenu na…ubytovnu, tábor prostě super!!

Obrazek

 

 

Moc děkuju Marti Konečné a Martinu Nehybovi

Fotky od Domči Poláčkové a tady můj Hodonínský mix=)

 

Náhledy fotografií ze složky O Hodonínskou tlapku