Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility závody Zlín 9.5.2009

9. 5. 2009

Tak tuhle sobotu jsme se se Sofi vypravily na cvičák do Zlína. Celý den bylo nechutné horko, takže nic moc, ale aspoň že nepršelo. Před prvním během měla Sofi na kontě opět rozpáranou boudičku. Musím ale říci, že celý den se spokojeně koukala ven onou dírou a ani si nevšímala psů, právě se trápících na tratích Petra Nogy. Nechápu, že na tréninku nebo v boudičce tak nevydrží. Čumák ven je asi cool. Takže na neustálý začarovaný kruh já-sešít boudičku večer předzávodní a Sofi-rozpárat ještě před prvním během, bude platit snad jedině nezašívání. No co se dá dělat, budu muset nad tím ještě popřemýšlet.

Jak už jsem řekla, tratě stavěl a posuzoval Petr Noga, mně známý z našich Prostějovských závodů. Tratě byly hodně na techniku, což mi dalo docela zabrat a jak už to tak bývá, problém se vysktl tam, kde jsem ho nečekala a naopak-kde jsem při prohlídce řešila milion problémů, šlo to hladce.

JUMP 1: Když to tak zpětně hodnotím, tak nejlepší běh. Kromě našeho DISKu hned na druhé překážce, kdy byla v pořadí přesně druhá díra tunelu než si Sofi vybrala, to byl super běh bez další chyby. Ale co naplat, to už se nepočítalo.

ZKOUŠKA: Shozená tyčka v rovince, hned nato chyba ve slalomu a o něco později úmyslný DISK za skočenou zónu. 

Obrazek

 

JUMP 2: Opět chyba ve slalomu, kdy jsem si při cestě k náběhu nepřivolala Sofi, takže se propletla v opačném směru, takže do třetice DISK. Pak ještě několik odmítaček, shozená laťka a mohlo se jet domů.

Škoda těch všech DISKů, hlavně z prvního běhu, ale co už. I tak z toho mám víc než jen dobrý pocit. Na to, že nestíháme tréninky... Takže toť náš výkon ze Zlína.

Video

 

Náhledy fotografií ze složky Závody Zlín 9.5.2009